Svet-Stranek.cz
MODERNÍ - ZDRAVÉ - LEVNÉ
INFRATOPENÍ    Třebíč  -  Oborný

eletrický botník a sušák:MODERNÍ - ZDRAVÉ - LEVNÉ

eletrický botník a sušák

Eletrický botník
POUZE 140 W Vysoká efektivnost provozu a prostorová nenáročnost.
Použití:
Topný botník je určený k uložení a vysoušení obuvi. Zároveň dochází k temperování menších prostorů. Vrchní police slouží k intenzivnějšímu vysoušení. Spodní police využívá celoplošného tepelného sálání police vrchní.
Popis výrobku:
Tepelný výkon zajišťuje sálavý topný panel, který je vyroben z uhlíkového kompozitu s podílem organické hmoty, takže neobsahuje žádnou topnou spirálu, u které by mohlo dojít k poruše. Konstrukce je lehká ocelová opatřená práškovou barvou. Výrobek je zařazen do spotřebičů třídy I.
Údržba:
Údržba spočívá pouze v očištění vnějšího povrchu vlhkou houbou. Při jakékoli manipulaci musí být botník odpojen od zdroje elektrického proudu.


Koupelnový sušák
Vysoká účinnost, malá energetická a prostorová náročnost
Použití:
Koupelnový topný panel je určený k topení či temperování prostorů a sušení prádla ručníku a podobně. Vhodný pro montáž v koupelnách, umývárnách, šatnách, WC.
Popis výrobku:
Tepelný výkon zajišťuje sálavý topný panel, který je vyroben z uhlíkového kompozitu s podílem organické hmoty, takže neobsahuje žádnou topnou spirálu, u které by mohlo dojít k poruše. Na povrchu desky je nanesena speciální vrstva křemíku, která několikanásobně zvětší povrch sálání a tím celkovou účinnost. Konstrukce je lehká ocelová opatřená práškovou barvou. Výrobek je zařazen do spotřebičů třídy I.
Instalace:
Koupelnový topný panel se připevní na stěnu pomocí dvou vrutů a hmoždinek, které jsou součástí dodávky. Pomocí flexo šňůry se připojí na elektrickou síť. Zapnutím spínače se uvede do provozu.
Údržba:
Údržba spočívá pouze v očištění vnějšího povrchu panelu vlhkou houbou. Při jakékoli manipulaci musí být panel odpojen od zdroje elektrického proudu.
Parametry:
Typ – KTP 400
rozměr - 870 x 510 mm
jmenovitý příkon - 400 W
jmenovité napětí - 230V, 50Hz
krytí - IP 24
hmotnost - 9 kg
sušák
botník